KLUB | RESTAURACJA | TEATRZYKI | PARTY & BOAT
#

Rezerwacje

Szanowni Państwo.

Klub Miasto Aniołów znajduje się w samym centrum gdańskiej Starówki na prawym brzegu Motławy. Przechodząc z Długiego Targu pod Zieloną Bramą po prawej stronie widać już naszą Barkę będącą light motywem  Klubu i Restauracji.

Miejsca przygotowane specjalnie z myślą o naszych Gościach:

- sala główna, około 150 miejsc siedzących na sofach i krzesłach miękko wyściełanych. Stoliki 2, 4, 5, 6, 8     os. z możliwością łączenia w zależności od potrzeb. Parkiet z górującym jedynym w swoim rodzaju ledowym sufitem, na którym jednocześnie może się bawić ponad 300 os.


- sala VIP, odgrodzona od reszty Klubu szklanymi ścianami z integralnym barem i osobną obsługą kelnerską. Około 50 miejsc w wygodnych lożach. Najwyższy poziom obsługi, z wyjątkowo dobrze zaopatrzonym barem.


- taras letni pod parasolami na około 80 os. działający od kwietnia do listopada.


- The Boat przycumowana do nabrzeża Motławy, gdzie jednocześnie może usiąść około 60 os. na miękkich krzesłach to w opcji restauracyjnej (dziennej). Profesjonalna obsługa kelnerska, możliwość podniesienia bocznych ścianek w dni wyjątkowo upalne, jak również włączenia ogrzewania w okresach chłodniejszych. Dodatkową atrakcją jest fakt iż w sezonie wiosenno-letnim uruchamiamy naszą Party Boat, którą organizujemy wycieczki oraz inne imprezy okolicznościowe. Party Boat zabiera na pokład 11 os. (w tym sternika). Można zatem podziwiać rzekę Motławę nie tylko z za okien ale przepłynąć przez samo serce gdańskiej Starówki.


Rezerwacje

W zależności od potrzeb naszych Gości przyjmujemy rezerwacje na cały lokal, na jego część lub na poszczególne stoliki. Ceny za rezerwacje lokalu lub jego części w zależności od charakteru imprezy jak również od dnia tygodnia i pory roku. Ceny rezerwacji za stoliki bądź loże:

  • Koszt rezerwacji na sali Głównej 100 zł , na sali VIP ko koszt 150 zł od osoby .

  • Cała kwota rezerwacji jest przeznaczona do wykorzystania na artykuły znajdujące się w barze. Nie dotyczy wyrobów tytoniowych.


    Przy wynajmie loży VIP przy 7 osobach i więcej zastrzegamy sobie prawo do rezerwacji tylko grupom mieszanym (panowie oraz panie). Nie udostępniamy lóż VIP w celu organizacji wieczorów kawalerskich oraz panieńskich. Tego rodzaju imprezy odbywają się na sali głównej. 


    Sala VIP możliwa do rezerwacji w całości (wszystkie dostępne loże) w cenie 3000 zł dla maksymalnie 50 osób. 


Cała kwota rezerwacji jest przeznaczona do wykorzystania na artykuły znajdujące się w barze. Nie dotyczy wyrobów tytoniowych. Numer telefonu służący do rezerwacji: 58 768 58 31FAKTYCZNIE NASZ GOŚĆ NIE PŁACI NIC ZA REZERWACJE.

Możliwość wstępna rezerwacji lóż VIP podobnie jak na sali głównej, bez możliwości przedpłaty. Klub gwarantuje jedynie, że do ustalonej wspólnie godziny, ważność rezerwacji. Loża ta nie zostanie udostępniona innej osobie. Ostatecznej weryfikacji Gości chcących zająć miejsca w loży VIP dokonuje manager Miasta Aniołów. Weryfikacja polega na ogólnym wyglądzie oraz zachowaniu naszych 

potencjalnych VIP-ów.

Rezerwacje stosujemy na otwartych imprezach tanecznych lub podczas występów artystycznych. Wszyscy nasi Goście muszą respektować Regulamin Klubu. Nie udostępniamy sali VIP w celu organizacji wieczorów kawalerskich lub panieńskich.


Serdecznie Państwa zapraszamy gwarantując profesjonalną obsługę, umiarkowane ceny, dużą ilość promocji i różnorodnych atrakcji.