KLUB | RESTAURACJA | TEATRZYKI | PARTY & BOAT

Firma skorzystała z pomocy Tarczy Finansowej PFR.2.0. O klubie

Klub "Miasto Aniołów" to jeden z najbardziej prestiżowych klubów w Gdańsku, mieszczący się nad historyczną Motławą nieopodal Zielonej Bramy. Dzięki swojej przestronności oraz nowoczesnemu wnętrzu (topowy design ze strefowym nagłośnieniem audio i równie atrakcyjnymi efektami świetlno-wizulanymi), jest on rozpoznawalny wśród mieszkańców całego Trójmiasta, jak też licznych turystów.

Dla naszych Gości udostępniamy salę główną na około 140 miejsc siedzących, strefę VIP z 50 miejscami, a w dni letnie - taras na 80 miejsc. Każda impreza w naszym klubie to wyjątkowe chwile, spędzone przy zróżnicowanej muzyce, adresowanej do wszystkich grup wiekowych. Podczas naszych cyklicznych weekendowych eventów nie brakuje różnorodnych promocji oraz konkursów. Niejednokrotnie imprezy umilają występy artystów, którzy w sposób nieszablonowy podnoszą ich atrakcyjność.

Muzyczna scena klubu "Miasto Aniołów" to także miejsce dla koncertów oraz występów na żywo gwiazd z szeroko pojętego showbusinessu. Wyróżnia nas z pewnością otwartość na propozycje oraz sugestie płynące od Państwa - zarówno te dotyczące imprez cyklinczych, jak też tematycznych i okolicznościowych.

Do dyspozycji Gości oddajemy dobrze zaopatrzony bar, z profesjonalną obsługą barmańsko-kelnerską, sprawdzoną, dobrze wyszkoloną ochroną oraz znakomitym DJ'i. W godzinach wieczornych oraz nocnych zapraszamy wszystkich spragnionych rozrywki na najwyższym poziomie, mających ukończone 21 lat.

Miasto Aniołów to największa galeria pomysłów w Trójmieście ! Przyjdźcie, zobaczcie i uwierzcie!