KLUB | RESTAURACJA | TEATRZYKI | PARTY & BOAT
#

Angels Night Out – Happy Birthday

Zaczęło się lato, a z nim od lipca jak co roku nastąpią pewne zmiany w naszych cotygodniowych imprezach, szukajcie informacji tak na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow jak i na www.miastoaniolow.com.pl.

Jednak póki co przygotowaliśmy kolejna promocję z myślą o lipcowych i sierpniowych jubilatach. Nie chcielibyśmy, żeby byli pokrzywdzeni tylko dlatego, że urodzili się latem. Dlatego też składamy im najserdeczniejsze życzenia urodzinowe i zapraszamy na kolejną odsłonę Happy Birthday. Zapraszamy na imprezę „Angels Night Out” - 23.06. Sobota . Start 21:00. - Happy Birthday 21:00-23:00. - lipcowi i sierpniowi jubilaci spod znaku raka, lwa i panny po wcześniejszej rezerwacji (58 768 58 31) do 23.06., otrzymują jedną butelkę 0.5. l wódki + 1 l soku lub napoju Coca Coli + stolik na sali głównej - za darmo (dostosowany do ilości Gości). Obowiązuje zasada – jeden zarezerwowany stolik - jeden jubilat. Należy pospieszyć się z rezerwacjami, ilość stolików ograniczona i może ich zabraknąć dla spóźnialskich!

Pamiętajcie, że jubilatów jest dwa razy więcej niż zwykle na tego typu imprezach, więc nie czekajcie tylko rezerwujcie. Dodatkowo – wszyscy, którzy nas odwiedzą w tym dniu, a urodzili się w lipcu i sierpniu, mają pomiędzy 21:00., a 23:00. darmowy wstęp na imprezę. Muszą to jednak przy wejściu udokumentować dowodem tożsamości ze zdjęciem. 

Będziemy jak zwykle bawić się w klimacie mashup, funk, rnb, house i deep house oraz oczywiście największych i najbardziej znanych „miastowych” hitów. Muzę miksować dla Was będzie Rezydent Miasta Aniołów Mike G .

Rezerwujcie wcześniej stoliki, bo ich ilość jest ograniczona.
Polubcie i pobierajcie zdjęcia z facebooka.

Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele atrakcji i promocji.
Więcej imfo na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
oraz na www.miastoaniolow.com.pl

Rezerwacje pod numerem 58 768-58-31
START: 21:00
WSTĘP: 15 zł* LIPCOWI I SIERPNIOWI JUBILACI FREE do 23:00
-------------------------------------------------------------------------
MIKE G jest jednym z przedstawicieli młodej i ambitnej toruńskiej sceny klubowej. Początek jego obecności na rynku to końcówka 2009 roku. Od tego czasu możecie usłyszeć go w klubach na terenie całej Polski. W swoich muzycznych playlistach MIKE G przemyca maksimum energii oraz klubowego vibe’u. Uczestnicy jego imprez mogą wyczuć ogromne zaangażowanie i niepowtarzalny styl. Obecnie MIKE G jest rezydentem toruńskiego klubu Stars oraz gdańskiego klubu Miasto Aniołów gdzie każdego weekendu zaskakuje swoich Klubowiczów najnowszą selektą. Oprócz tego dumnie przemierza Polską i grywa w najlepszych polskich miejscówkach oraz wydarzeniach ściśle związanych z kulturą Hip Hop. W ostatnim czasie uczestniczył na największym Polskim festiwalu poza granicami kraju - Music Fest w Les Orres (Alpy) oraz największym letnim Festiwalu Chilling w Chorwacji w miejscowości Porec wspólnie z ekipą Snow Show a jako Partyrockers grał na największym polskim festivalu - Polish Hip Hop Festival w Płocku. Warto pamiętać, że Mike G to nie tylko dźwięk! Jest również jednym z DVJ w Polsce, którzy opanowali do perfekcji sztukę łączenia obrazu z muzyką. Jako członek kolektywu Party with Video wykorzystuje nowoczesne technologie, przenosząc swoich Gości w inny wymiar imprezowania. MIKE G jest osobą otwartą na nowe futurystyczne brzmienie, które uzupełnia świeżymi produkcjami z pogranicza takich stylów jak house, deep house, rnb, hiphop, trap & twerk. Aktualnie pracuje nad projektami Partyrockers (wspólnie z DJ’em Paragraph51 tworzą nową falę muzycznego uderzenia w Polsce) oraz Party with Video (projekt audiowizualny, połączenie obrazu z dźwiękiem). W roku 2016 wspólnie z DJ P51 jako Partyrockers zdobywca II miejsca w prestiżowym konkursie - Toruński DJ Roku 2016. Warto też pamiętać że Mike G to członek toruńskiego INFAMOUSTEAM.

Najbliższa impreza

Mistrzostwa Świata 2018 w Mieście Aniołów

OPINIE