KLUB | RESTAURACJA | TEATRZYKI | PARTY & BOAT
#

Twisted by Angels – Before Party with Santa Claus –Giorgio Sainz

START: 21:00

WSTĘP: 10 zł * Happy Birthday do 23:00 FREE


Wszystkich spragnionych dobrej zabawy i prezentów zapraszamy na tą specjalnie dla Was przygotowaną Imprezę Mikołajkową, na której pierwszych 100 Gości Klubu otrzyma PREZENT! (Smycze, talony na piwo oraz drinki, darmowe wejściówki na imprezy do Klubu, a nawet wejściówki na imprezę sylwestrową itp.,) od Miasta Aniołów. 


Startujemy o 21:00. Uwaga! Ci, co przyjdą do Klubu przed 21:00. nie otrzymają prezentów. 


Prezenty będą rozdawały nasze przemiłe hostessy. Atrakcją wieczoru będzie występujący w naszym Klubie Giorgio Sainza. Jego sety zaskakują różnorodnością, dobrym smakiem oraz perfekcyjną techniką miksowania. Miłośnicy klasycznych house'owych brzmień oraz poszukiwacze nowych rozwiązań znajdą w nim swojego muzycznego Przyjaciela! Zapraszamy do Miasta Aniołów na imprezę „Before Party with Santa Claus”. 


Będziemy bawić się w klimacie mashup, funk, rnb, house, deep i latino house oraz oczywiście największych i najbardziej znanych „miastowych” hitów . Muzą dla Was zajmą się Giorgio Sainz oraz Mike G. Nie spóźnijcie się, prezentów starczy tylko dla pierwszych 100 Fanów. 


Jak co miesiąc chcemy uhonorować tych z pośród naszych Gości, którzy urodzili się w grudniu. Happy Birthday 21:00. – 23:00, czyli grudniowi jubilaci spod znaku strzelca i koziorożca po wcześniejszej rezerwacji (58 768 58 31) do 02.12. otrzymują jedną butelkę 0.5. l wódki Bols + 1 l soku lub napoju Coca Coli + stolik na sali głównej - za darmo (dostosowany do ilości Gości). Obowiązuje zasada – jeden zarezerwowany stolik - jeden jubilat. Należy pospieszyć się z rezerwacjami, ilość stolików ograniczona i może ich zabraknąć dla spóźnialskich. I jeszcze coś ekstra, wszyscy, którzy nas odwiedzą w tym dniu pomiędzy 21:00., a 23:00., i urodzili się w grudniu, mają darmowy wstęp na imprezę, muszą to jednak przy wejściu udokumentować dowodem tożsamości ze zdjęciem. 


Życzymy wszystkim, którzy w tym dniu odwiedzą Miasto Aniołów dobrej zabawy, prezentów i mnóstwa wrażej, które z pewnością zapewnią nasi Dj-e. Polubcie i pobierajcie zdjęcia z facebooka. Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele atrakcji i promocji. 


Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow oraz nawww.miastoaniolow.com.pl


Rezerwacje wyłącznie pod numerem 58 768-58-31

--------------------------------------------------------------------------------------

GIORGIO SAINZ - Producent muzyczny i DJ z Kędzierzyna-Koźla. Pod tym pseudonimem tworzy od roku 2007. Ma za sobą wiele wydawnictw muzycznych; singli oraz remixów. Na stałe współpracuje z takimi wytwórniami jak: ApartmentSixtyThree (UK), Casual Jam Records (UK), Dbeatzion (Argentyna), LoveStyle (Węgry), Pink Fish (UK), MyMusic (PL), Balkan Connection Tech (Serbia). Praca polskiego producenta została doceniona przez wielu krajowych i zagranicznych Muzyków oraz DJ-ów z najwyższej półki takich jak: Judge Jules, Don Diablo, Lost Frequencies, EDX, Michael Calfan, StoneBridge, Redondo, Animal Trainer, Roger Sanchez, Chris Lake, Niels Van Gogh, Vanilla Ace, Croatia Squad, Cevin Fischer, BK Duke, Higher Self, Joe Stone, Luciano, eSQUIRE, Thomas Gold, Dirty Freek, Glen Horsborough, Dr. Kucho, Peter Luts, DAZZ, Matthias Menck oraz wielu innych. Produkcje Giorgio Sainz'a grane są przez DJ’ów w podcastach oraz klubowych radiach na całym świecie oraz równie dobrze radzą sobie na krajowych listach (2 miejsce na liście Total Chart oraz Mega Beat Dance Chart 20 - ex radio Planeta FM). Kawałek „Shined On Me” dotarł na miejsce 31 w House Chart na Traxsource a „Meet A Girl” do miejsca 12 oraz pozycji 42 w ogólnej klasyfikacji, a dodatkowo pojawił się na słynnym podcastach Hexagon miksowanym przez Don Diablo oraz Treasured Tape granym przez Michaela Calfana! Pełna lista supportów: http://www.1001tracklists.com/track/280677_giorgio-sainz-night-owl-meet-a-girl/index.html Niewątpliwym atutem polskiego producenta są również umiejętności Djskie. Uczestnik "Sunrise Festival 2016". Finalista konkursu "Zostań DJ'em Projektu Plaża 2009" organizowanego przez telewizję TVN. Wystąpił w ponad 100 klubach na terenie kraju oraz europy. Obecnie, ekskluzywny rezydent takich klubów jak: Pacha Poznań, Endorfina Katowice, Kashmir Sosnowiec, Wędzarnia Statromiejska Głogów, Choice Kraków, Hemingway Gliwice, Toster Nowy Targ. Jego sety zaskakują różnorodnością, dobrym smakiem oraz perfekcyjną techniką miksowania. Miłośnicy klasycznych house'owych brzmień oraz poszukiwacze nowych rozwiązań znajdą w nim swojego muzycznego Przyjaciela! 

-----------------------------------------------------------------------------------------

Mike G jest jednym z przedstawicieli młodej i ambitnej toruńskiej sceny klubowej. Początek jego obecności na rynku to końcówka 2009 roku. Od tego czasu możecie usłyszeć go w klubach na terenie całej Polski. W swoich muzycznych playlistach MIKE G przemyca maksimum energii oraz klubowego vibe’u. Uczestnicy jego imprez mogą wyczuć ogromne zaangażowanie i niepowtarzalny styl. Obecnie MIKE G jest rezydentem gdańskiego klubu Miasto Aniołów oraz toruńskiego klubu Stars gdzie każdego weekendu zaskakuje swoich Klubowiczów najnowszą selektą. Oprócz tego dumnie przemierza Polską i grywa w najlepszych polskich miejscówkach oraz wydarzeniach ściśle związanych z kulturą Hip Hop. W ostatnim czasie uczestniczył na największym Polskim festiwalu poza granicami kraju - Music Fest w Les Orres (Alpy) wspólnie z ekipą Snow Show a jako Partyrockers grał na największym polskim festivalu - Polish Hip Hop Festival w Płocku. Warto pamiętać, że Mike G to nie tylko dźwięk! Jest również jednym z DVJ w Polsce, którzy opanowali do perfekcji sztukę łączenia obrazu z muzyką. Jako członek kolektywu Party with Video wykorzystuje nowoczesne technologie, przenosząc swoich Gości w inny wymiar imprezowania. MIKE G jest osobą otwartą na nowe futurystyczne brzmienie, które uzupełnia świeżymi produkcjami z pogranicza takich stylów jak house, deep house, rnb, hiphop, trap & twerk. Aktualnie pracuje nad projektami Party with Video (projekt audiowizualny, połączenie obrazu z dźwiękiem) oraz Partyrockers' (wspólnie z DJ’em Paragraph51 tworzą nową falę muzycznego uderzenia w Polsce).

https://soundcloud.com/mikegpl

https://www.mixcloud.com/djmikegpl/

Najbliższa impreza

Mistrzostwa Świata 2018 w Mieście Aniołów

OPINIE