KLUB | RESTAURACJA | TEATRZYKI | PARTY & BOAT
#

Angels Night Out - Mike G

No to startujemy z Zielonym Karnawałem. I z niespodzianką.
Pierwsza klubowa impreza po późnych w tym roku Świętach. Jest wyjątkowa, ponieważ otwiera Zielony Karnawał i w całości będzie firmowana przez naszego sobotniego Rezydenta Mike G. Podobno ma zamiar zrobić “przelotkę” po wszystkich stylach I gatunkach muzycznych. Tak, żeby każdy z naszych Gości znalazł coś dla siebie. Chcielibyśmy (i mamy nadzieję, że tak jest), żeby Miasto Aniołów kojarzyło się z najlepszą zabawą w gronie przyjaciół czy znajomych.

Zaczynamy o 21:00. Jak zawsze będziemy bawić się w klimacie Urban, Rap, Twerk, Trap, Future R’n’b Mashup, Funk, House, Deep House oraz oczywiście największych i najbardziej znanych imprezowych hitów.

Jest też niespodzianka, a mianowicie, jeśli chcecie wejść na tę imprezę za darmo i dostać drinka powitalnego, zapytajcie przy wejściu nasze miłe selekcjonerki, co należy zrobić, żeby skorzystać z tej „tajemniczej” promocji.
Ta wyjątkowa promocja działa tylko od 21:00. do 23:.00.

Rezerwujcie wcześniej stoliki bo ich ilość jest ograniczona.
Polubcie i pobierajcie zdjęcia z facebooka.

Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele atrakcji i promocji.

Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
oraz na www.miastoaniolow.com.pl

Rezerwacje wyłącznie pod numerem 58 768-58-31
START: 21:00
WSTĘP: 15 zł
CHCESZ WEJŚĆ ZA DARMO? Zapytaj jak to zrobić naszą selekcjonerkę przy wejściu ;)
------------------------------------------------------------------
Mike G jest jednym z wyróżniających się przedstawicieli toruńskiej sceny klubowej. Początek jego obecności na rynku to końcówka 2009 roku. Od tego czasu możecie usłyszeć go w klubach na terenie całej Polski. W swoich muzycznych playlistach MIKE G przemyca maksimum energii oraz klubowego vibe’u. Uczestnicy jego imprez mogą wyczuć ogromne zaangażowanie i niepowtarzalny styl. Obecnie MIKE G jest rezydentem gdańskiego klubu Miasto Aniołów oraz toruńskiego klubu Stars gdzie każdego weekendu zaskakuje swoich Klubowiczów najnowszą selektą. Oprócz tego dumnie przemierza Polską i grywa w najlepszych polskich miejscówkach oraz wydarzeniach ściśle związanych z kulturą Hip Hop. W ostatnim czasie uczestniczył na największch Polskich festiwalach poza granicami kraju - zimowych - Music Fest w Les Orres - Francja (2015) oraz Les Menuires (2017) oraz letnim Festiwalu Chilling w Chorwacji w miejscowości Porec (2016) wspólnie z ekipą Snow Show a jako Partyrockers od 2015 roku współtworzy Polish Hip Hop Festival w Płocku - największy w Polsce festiwal Hip Hopowy . DJ MIKE G jest oficjalnym DJem drużyny koszykarskiej Twarde Pierniki, z którą dumnie zdobywa medale Mistrzostw Polski. Warto pamiętać, że Mike G to nie tylko dźwięk! Jest również jednym z DVJ w Polsce, którzy opanowali do perfekcji sztukę łączenia obrazu z muzyką. Jako członek kolektywu Party with Video wykorzystuje nowoczesne technologie, przenosząc swoich Gości w inny wymiar imprezowania. MIKE G jest osobą otwartą na nowe futurystyczne brzmienie, które uzupełnia świeżymi produkcjami z pogranicza takich stylów jak house, deep house, rnb, hiphop, trap & twerk. Aktualnie pracuje nad projektem Partyrockers' (wspólnie z DJ’em Paragraph51 tworzą nową falę muzycznego uderzenia w Polsce). W roku 2016/2017 wspólnie z DJ P51 jako Partyrockers zdobywca II miejsca w prestiżowym konkursie - Toruński DJ Roku 2016. Warto też pamiętać że Mike G to członek toruńskiego INFAMOUSTEAM!