KLUB | RESTAURACJA | TEATRZYKI | PARTY & BOAT
#

Angels Night Out - "London Warsaw New York"

I znów witamy w Mieście Aniołów jedną z najlepszych polskich klubowych wokalistek – Kasię Malendę oraz równie wysoko cenionego w świecie dj-skim – ADHD.

15 czerwca na zakończenie sezonu klubowego pojawią się w Mieście Aniołów ze swoim autorskim projektem "London. Warsaw. New York."

Kasia Malenda to jedna z najbardziej obiecujących polskich wokalistek. Pisze teksty, komponuje muzykę, występując równocześnie na dużych scenach, a także w klubach na całym świecie. ADHD - jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci na polskiej scenie dj-skiej. Z wykształcenia pianista, z zawodu od ponad 15 lat reżyser dźwięku w Studiu Nagrań RMF FM. Producent muzyczny, kompozytor, dziennikarz radiowy, kolekcjoner płyt winylowych. Rezydenturą jak zazwyczaj zajmie się Mike G, który zadba by tak wielkie przedsięwzięcie wypadło nad wyraz okazałe..
"London. Warsaw. New York." – to wspólny, autorski projekt krakowskich artystów Kasi oraz Łukasza. Mamy nadzieję, że będzie to jedna z największych imprez w sezonie 2018/2019 i nasze Fank i nasi Fani będą w fantastycznych nastrojach bawiąc się na tej już prawie letniej imprezie z udziałem tak znakomitych Gości.

Wszystko to zobaczymy i usłyszymy 15 czerwca w Mieście Aniołów. Imprezę zaczynamy o 21:00.

Jak zawsze będziemy bawić się przede wszystkim w klimacie , House i Deep House oraz oczywiście największych i najbardziej znanych imprezowych hitów.

Polubcie i pobierajcie zdjęcia z facebooka.
Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele atrakcji i promocji.

Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
oraz na www.miastoaniolow.com.pl
START: 21:00
WSTĘP: 15 zł

Rezerwacje wyłącznie pod numerem 58 768-58-31 – nie spóźnijcie się z zarezerwowaniem lóż i stołków, bo tym razem naprawdę może ich zabraknąć dla spóźnialskich. ;)
------------
Nasi artyści:
Kasia Malenda to jedna z najbardziej obiecujących polskich wokalistek. Pisze teksty, komponuje muzykę, występując równocześnie na dużych scenach, a także w klubach na całym świecie wykonując tzw. "Live act". Szerszej publiczności znana jest z szóstej edycji programu "The Voice of Poland", gdzie pokazała swój duży talent dochodząc do półfinału. Jako jedyna uczestniczka została uhonorowana przez jury "owacją na stojąco" aż cztery razy, a komisja nie szczędziła uznania dla jej talentu. Dzięki unikalnemu brzmieniu, energii scenicznej, sztuce wokalnej i umiejętności łączenia wielu gatunków muzycznych, Kasia zyskała ogromne wsparcie wśród fanów programu i nie tylko. Od odcinka finałowego programu w listopadzie 2015 roku, ciągle jest w klubowej trasie jako solistka oraz ze swoim projektem "Let us take you there", tworzonym z DJ-em Skipkiem. Kasia rozwija swoje muzyczne umiejętności współpracując także z wieloma innymi, różnorodnymi muzykami i artystami. Ukończyła szkołę muzyczną w klasie saksofonu, a następnie rozwijała sie muzycznie nie tylko dzięki współpracy z zespołami Jazz, Funk i Fusion, ale także z wieloma producentami i DJami grającymi w bardzo różnych stylach muzycznych - od Reggae i D'n'B po Electro lub House. W ten sposób narodził się jej wyjątkowy, eklektyczny styl śpiewania i osobliwy styl występów. Fakt ten stworzył możliwości zaprezentowania swoich umiejętności muzycznych szerszej publiczności w wielu programach radiowych, koncertach i na festiwalach. Kasia brała również udział w prestiżowym Red Bull Music Academy Bass Camp, a ten niezwykły projekt zaowocował współpracą z najlepszymi polskimi producentami, takimi jak Kwazar (projekt Temper Temple, album "Love Strong" wydany w 2012 roku), Dreadsquad (album "Soulfly" wydany w 2011 r.) lub OZD (album "Journey" wydany w 2016 r.). Jako frontmanka oraz wokalistka sesyjna, współpracowała z wieloma artystami ze świata, pisała teksty, komponowała muzykę i dzięki temu wydawała około 70 pozycji, publikując swoje materiały zarówno w niszowych, jak i mainstreamowych wytwórniach muzycznych. Obecnie regularnie występuje nie tylko w klubach, ale także na dużych scenach na całym świecie (Indie, Kanada, Anglia, Słowacja, Francja, Ukraina) i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych głosów na polskiej scenie muzyki klubowej.

ADHD - jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci na polskiej scenie didżejskiej. Z wykształcenia pianista, z zawodu od ponad 15 lat reżyser dźwięku w Studiu Nagrań RMF FM. Producent muzyczny, kompozytor, dziennikarz radiowy, kolekcjoner płyt winylowych (w szczególności jazzu z lat ’50 - ’60), niepoprawny wielbiciel kotów wszelakich (szczęśliwy posiadacz grubego Stefana, wiecznie głodnego Stanisława oraz nieogarniętego Ryszarda). Jedyny polski DJ miksujący składanki CD dla Ministry Of Sound - najważniejszej instytucji w światowej branży muzyki klubowej. Jedyny polski DJ, który pojawił się na jednej scenie z grupą Queen (2016), Adamem Lambertem (2016), Stingiem (2013) czy Carlosem Santaną (2018). Pierwszy DJ w Polsce, który na zaproszenie Krakowskiego Biura Festiwalowego zagrał na krakowskim Rynku Głównym. W Sylwestra 2009/2010 do jego muzyki bawiło się 110 tysięcy osób! Kilkuletni współprowadzący kultową już audycję "Hop Bęc In The Mix" w RMF Maxxx. Pierwszy polski DJ, którego produkcje dotarły na sam szczyt list najczęściej granych utworów przez amerykańskich i brytyjskich DJów. Stevie Wonder "Superstition" (DJ ADHD Remix) - Nr 1 USA MassPool Top 50 Chart - Nr 1 UK DigitalPool House Chart Madonna "Into The Groove" (DJ ADHD Remix) - Nr 1 USA MassPool Top 50 Chart Janet Jackson "That's The Way Love Goes" (Deeprule & DJ ADHD Remix) - Nr 1 USA MassPool Top 50 Chart. Jego sety towarzyszyły pokazom mody największych polskich projektantów, premierom nowych modeli luksusowych samochodów, jubileuszom marek premium, jubileuszom największych polskich mediów, czy - parę lat z rzędu - bankietom Forum Ekonomicznego w Krynicy. Jego muzyka zapełniała parkiety w Polsce, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Austrii, Turcji, Hiszpanii czy Niemczech. Aktywny promotor - na jego osobiste zaproszenie w Polsce gościli tacy artyści jak Mark Knight, ATFC, Shapeshifters, DONS, Stonebridge, Ian Carey, Funkagenda, Koen Groeneveld, Hoxton Whores, Boogie Pimps, czy Raul Rincon. Szef muzyczny RMF Club - największego radia w polskim Internecie z muzyką klubową 24/7. Najnowszy podcast DJ ADHD "For The Love Of House" - dostępny za darmo na największej światowej streamingowej platformie muzycznej iTunes.

Mike G jest jednym z wyróżniających się przedstawicieli toruńskiej sceny klubowej. Początek jego obecności na rynku to końcówka 2009 roku. Od tego czasu możecie usłyszeć go w klubach na terenie całej Polski. W swoich muzycznych playlistach MIKE G przemyca maksimum energii oraz klubowego vibe’u. Uczestnicy jego imprez mogą wyczuć ogromne zaangażowanie i niepowtarzalny styl. Obecnie MIKE G jest rezydentem gdańskiego klubu Miasto Aniołów oraz toruńskiego klubu Stars gdzie każdego weekendu zaskakuje swoich Klubowiczów najnowszą selektą. Oprócz tego dumnie przemierza Polską i grywa w najlepszych polskich miejscówkach oraz wydarzeniach ściśle związanych z kulturą Hip Hop. W ostatnim czasie uczestniczył na największch Polskich festiwalach poza granicami kraju - zimowych - Music Fest w Les Orres - Francja (2015) oraz Les Menuires (2017) oraz letnim Festiwalu Chilling w Chorwacji w miejscowości Porec (2016) wspólnie z ekipą Snow Show a jako Partyrockers od 2015 roku współtworzy Polish Hip Hop Festival w Płocku - największy w Polsce festiwal Hip Hopowy . DJ MIKE G jest oficjalnym DJem drużyny koszykarskiej Twarde Pierniki, z którą dumnie zdobywa medale Mistrzostw Polski. Warto pamiętać, że Mike G to nie tylko dźwięk! Jest również jednym z DVJ w Polsce, którzy opanowali do perfekcji sztukę łączenia obrazu z muzyką. Jako członek kolektywu Party with Video wykorzystuje nowoczesne technologie, przenosząc swoich Gości w inny wymiar imprezowania. MIKE G jest osobą otwartą na nowe futurystyczne brzmienie, które uzupełnia świeżymi produkcjami z pogranicza takich stylów jak house, deep house, rnb, hiphop, trap & twerk. Aktualnie pracuje nad projektem Partyrockers' (wspólnie z DJ’em Paragraph51 tworzą nową falę muzycznego uderzenia w Polsce). W roku 2016/2017 wspólnie z DJ P51 jako Partyrockers zdobywca II miejsca w prestiżowym konkursie - Toruński DJ Roku 2016. Warto też pamiętać że Mike G to członek toruńskiego INFAMOUSTEAM!