KLUB | RESTAURACJA | TEATRZYKI | PARTY & BOAT
#

Angels Night Out – Mike G. – Happy Birthday

Najserdeczniejsze życzenia od całej ekipy Miasta Aniołów z okazji kolejnej edycji Happy Birthday dla wszystkich naszych przemiłych Gości, którzy urodzili się w drugim (pełnym) miesiącu zimowym.
Zapraszamy do Miasta Aniołów w pierwszą sobotę po hucznie zakończonym karnawale na imprezę Angels Night Out – Happy Birthday. Start 21:00.

W sobotę 17.02.2018., tak jak to już bywa w „miastowej” tradycji podczas imprez Happy Birthday, Rezydent Miasta Aniołów Mike G zrobi „przelotkę” po wszystkich stylach i gatunkach muzycznych granych w dobrych i renomowanych  klubach, gdzie oczywiście dominują róże odmiany muzyki house.

Jak co miesiąc chcemy uhonorować tych spośród naszych Gości, którzy urodzili się w zimowym lutym. Happy Birthday 21:00. – 23:00. Lutowi jubilaci spod znaku wodnika iryb po wcześniejszej rezerwacji (58 768 58 31) do 16.02. 2018. otrzymują jedną butelkę 0.5. l wódki Smirnoff + 1 l soku lub napoju Coca Coli + stolik na sali głównej - za darmo (dostosowany do ilości Gości). Obowiązuje zasada – jeden zarezerwowany stolik - jeden jubilat. Należy pospieszyć się z rezerwacjami, ilość stolików ograniczona i może ich zabraknąć dla spóźnialskich i jeszcze coś ekstra, wszyscy, którzy nas odwiedzą w tym dniu pomiędzy 21:00., a 23:00., i urodzili się w drugim miesiącu roku, mają darmowy wstęp na imprezę, muszą to jednak przy wejściu udokumentować dowodem tożsamości ze zdjęciem. :)

Życzymy wszystkim, którzy w tym dniu odwiedzą Miasto Aniołów dobrej zabawy, miłej, sympatyczne atmosfery i mnóstwa wrażeń.

Polubcie i pobierajcie zdjęcia z facebooka.
Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele atrakcji i promocji.

Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
oraz na www.miastoaniolow.com.pl

Rezerwacje wyłącznie pod numerem 58 768-58-31
START: 21:00
WSTĘP: 15 zł
----------------------------------------------------------
Mike G. jest jednym z przedstawicieli młodej i ambitnej toruńskiej sceny klubowej. Początek jego obecności na rynku to końcówka 2009 roku. Od tego czasu możecie usłyszeć go w klubach na terenie całej Polski. W swoich muzycznych playlistach MIKE G przemyca maksimum energii oraz klubowego vibe’u. Uczestnicy jego imprez mogą wyczuć ogromne zaangażowanie i niepowtarzalny styl. Obecnie MIKE G jest rezydentem gdańskiego klubu Miasto Aniołów oraz toruńskiego klubu Stars gdzie każdego weekendu zaskakuje swoich Klubowiczów najnowszą selektą. Oprócz tego dumnie przemierza Polską i grywa w najlepszych polskich miejscówkach oraz wydarzeniach ściśle związanych z kulturą Hip Hop. W ostatnim czasie uczestniczył na największym Polskim festiwalu poza granicami kraju - Music Fest w Les Orres (Alpy) wspólnie z ekipą Snow Show a jako Partyrockers grał na największym polskim festivalu - Polish Hip Hop Festival w Płocku. Warto pamiętać, że Mike G to nie tylko dźwięk! Jest również jednym z DVJ w Polsce, którzy opanowali do perfekcji sztukę łączenia obrazu z muzyką. Jako członek kolektywu Party with Video wykorzystuje nowoczesne technologie, przenosząc swoich Gości w inny wymiar imprezowania. MIKE G jest osobą otwartą na nowe futurystyczne brzmienie, które uzupełnia świeżymi produkcjami z pogranicza takich stylów jak house, deep house, rnb, hiphop, trap & twerk. Aktualnie pracuje nad projektami Party with Video (projekt audiowizualny, połączenie obrazu z dźwiękiem) oraz Partyrockers' (wspólnie z DJ’em Paragraph51 tworzą nową falę muzycznego uderzenia w Polsce).
https://soundcloud.com/mikegpl
https://www.mixcloud.com/djmikegpl/