KLUB | RESTAURACJA | TEATRZYKI | PARTY & BOAT
#

WIELKI FINAŁ SEMESTRALNY KARAOKE

Czwartkowe imprezy w Mieście Aniołów to kontynuacja już kilkuletniej tradycji wspólnego śpiewania i dobrej zabawy. W naszym Klubie śpiewać każdy może, jeden lepiej, ...

Oczywiście Karaoke & Dance prowadzić i tym razem będzie przesympatyczna i niezastąpiona Doriss. Akompaniować finalistom (i nie tylko im) będzie zespól Deadly Plants.

Zapraszamy wszystkich, tych bardziej śmiałych i spragnionych świateł reflektorów i tych mniej odważnych, którym trzeba dodać otuchy, na co czwartkowe spotkania z karaoke i tańcem. Każdy podczas ich trwania może poczuć się i spróbować swoich sił jako gwiazda estrady.

W tym tygodniu oprócz cyklicznego naszego finału tygodnia odbędzie się również finał semestralny. W nim wystąpią najlepsi z najlepszych czyli wokaliści i wokalistki, którzy przeszli już dwa etapy eliminacji. Laureaci poszczególnych tygodni w danym miesiącu spotykali się w pierwszy lub drugi czwartek kolejnego miesiąca na finale, gdzie zwycięzca tych zmagań przechodził do finału semestralnego. Finał semestralny to walka o laur zwycięstwa pomiędzy wygranymi ostatnich czterech miesięcy.

Główną nagrodą dla zwycięzcy konkursu finałowego jest "10 lekcji śpiewu z Patrycją Golą", reszta nagród to na razie niespodzianka.

Żeby jeszcze bardziej podnieść rangę finału semestralne, udało się nam zaprosić do Jury – Krzysztofa Skibę i Jarosława Janiszewskiego.

U nas karaoke przeplatane jest możliwością potańczenia w przerwach pomiędzy popisami wokalnymi. Doriss serwuje najlepsze i najbardziej znane kawałki taneczne. Chociaż i tak najważniejsza jest dobra zabawa w gronie znajomych i przyjaciół. Nie zastanawiajcie się zbyt długo, przychodźcie do Miasta, śpiewajcie i tańczcie! Dodatkowe niespodzianki w każdy czwartek, które mamy nadzieję uatrakcyjnią wieczory z piosenką i tańcem.

MEGA PROMOCJE, przez cały czas trwania imprezy:
500 ml Okocim i Carlsberg - 5.00 PLN
40 ml wódki Smirnoff Black - 5.00 PLN
40 ml whisky Johnnie Walker Red Rye Finish - 7.00 PLN

Wszystkie barowe promocje nie dotyczą strefy VIP.
Nie możesz tego przegapić!

Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
Informacje o innych imprezach i wydarzeniach na www.miastoaniolow.com.pl

Rezerwacja stolików: (58) 768 58 31
START: 21:00
WSTĘP I SZATNIA: FREE!
-----------------------------------------------------
Doriss to pochodząca z Warszawy aktorka musicalowa, absolwentka Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku oraz absolwentka Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie. Na swoim koncie ma wieloletnie doświadczenie sceniczne zdobywane na scenach teatralnych oraz estradowych w całej Polsce. W branży klubowej działa intensywnie już od 2005 roku, i to zarówno w klubach i pubach warszawskich, jak i trójmiejskich. Natomiast od stycznia 2013 z olbrzymim powodzeniem współpracuje z Miastem Aniołów prowadząc swoje niezapomniane czwartkowe imprezy karaoke!

Deadly Plants - Grupa pięciu doświadczonych i młodych showmenów, którzy żyją jak gdyby przenieśli się prosto z czasów ery rock’n’rolla. Grają wokalno-instrumentalną i energiczną mieszankę dzikiego Rhythm&Blues’a oraz egzotycznego Rock’n’Rolla z dodatkiem amerykańskiego SurfRocka z przełomu lat 50/60tych. Zespół, który w każdym detalu odtwarza wizerunek i brzmienie typowe dla początków ery Rock’n’Rolla przy pomocy zabytkowych instrumentów, wyposażenia, kreacji, a także ruchów scenicznych. Z nimi przeniesiesz się w czasie 60 lat wstecz. Nazwa zespołu to hołd dla pradawnych, tajemniczych, krwiożerczych roślinek. Tematyczne sety są obfite w układy taneczne i wstawki wokalne.
Misza Borowitz - vocal
Adam Kobas - saxophone
Mikołaj Bogdański - guitar
Sławomir Nowak - bass
Bartosz 'Rudi' Wilczkiewicz – drums

---------------------------------------------------------
Patrycja Gola (ur. 29 grudnia 1976 w Sosnowcu) wokalistka, nauczyciel śpiewu, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Studia ukończyła z wyróżnieniem. W międzyczasie otrzymała stypendium Rytmic Music Conservatory w Danii. Jako muzyk sesyjny ma na koncie kilkadziesiąt produkcji, programów telewizyjnych i festiwali. Współpracowała z wieloma artystami polskiej i zagranicznej sceny m.in. z Mietkiem Szcześniakiem, Kayah, Natalią Kukulską, Marylą Rodowicz, Stanisławem Soyką, Edytą Górniak, Edytą Bartosiewicz, Kasią Kowalską, Ewą Bem, Adamem Sztabą. Na stałe związana jest z Teatrem Muzycznym w Gdyni oraz ze studiem Wokalno Aktorskim im. Danuty Baduszkowej w charakterze nauczyciela śpiewu. Obecnie współpracuje z Orkiestrą Tomka Szymusia min. przy produkcji programu telewizyjnego „Dancing with the Stars”. Zdobyła kilka nagród i wyróżnień m.in: I miejsce na Festiwalu Piosenki Studenckiej w Katowicach 1997; wyróżnienie na Festiwalu „Fama” w tym samym roku. Nagroda dla wyróżniającej się wokalistki Warsztatów Jazzowych w Puławach 1996 . W tym samym roku wyróżnienie dla Indywidualności Jazzowej na Festiwalu Standardów Jazzowych w Siedlcach oraz wyróżnienie na Festiwalu „Gaude Fest” w Ustroniu. Patrycja Gola uświetniła swoim udziałem Festiwal Jedynki 2006 występując w grupie Big Stars wraz z dwiema innymi artystkami Lorą Szafran, Beatą Bednarz. Trio Big Stars z piosenką „Teraz My”zajęło III miejsce w konkursie Festiwalu Jedynki o Przebój Lata.
--------------------------------------------------------

Jury
Krzysztof Mieczysław Skiba, pseud. Skiba – polski muzyk, autor tekstów, satyryk, publicysta, aktor, konferansjer, artysta rozrywkowy, felietonista, autor happeningów, wokalista rockowy. Członek zespołu Big Cyc.

Jarosław Leszek Janiszewski – polski muzyk, dziennikarz, wokalista, producent, kompozytor i tekściarz. Lider zespołów rockowych Bielizna i Czarno-Czarni, a także projektów: Otoczeni przez Bydło, Doktor Granat i Duetu Gremplina.