KLUB | RESTAURACJA | TEATRZYKI | PARTY & BOAT
#

Angels Night Out – Andrzejki - Funktion & Mike G

Zapraszamy na andrzejkową noc czarów, magii i wróżb. Zagrają: Mike G. z klasyką Miasta Aniołów oraz po prawie 9 miesięcznej nieobecności zawsze mile witany w MA – Funktion. Jest on trzykrotnym Mistrzem Świata DJ-ów IDA 2012, 2013 i 2015 w kategorii „show”, który wspólnie z naszym Rezydentem Mike G stworzą wspaniały festiwal różnorodnej muzy, oczywiście z myślą o naszych Fanach jak i o tych, którzy w tę wyjątkową noc, zechcą po raz pierwszy odwiedzić Klub nad Motławą.

Przyszłość przepowiadać będzie profesjonalna wróżka Zaira. W czarodziejski klimat imprezy wprowadzać będą naszych Gości wróżki – hostessy, rozdając zaczarowane ciasteczka z wróżbami.

Będziemy bawić się w klimacie funk, rap, rnb, mashup, house, deep house i oczywiście największych i najbardziej znanych hitów dyskotekowych. Tego wydarzenia nie możecie przegapić, to najlepsza impreza w Trójmieście. Nie spóźniajcie się, start o 20.00. Wstęp 20 PLN/os. Będą jeszcze inne atrakcje, promocje (Ci z Was, którzy odwiedzą nasz Klub pomiędzy 20:00., a 21:.00. nie płaca za wstęp) i niespodzianki.

Nasz bar, a w zasadzie nasi barmani proponują wyjątkowe i niepowtarzalne drinki, które powinny przypaść do gustu każdemu z naszych Gości.

W tym dniu wszyscy Andrzeje (muszą mieć przy sobie dokument to stwierdzający) wchodzą na imprezę do 23:00. za darmo. Nie polecamy before – ów, spóźnialscy mogą wiele stracić, a chyba nie warto. ;)

Rezerwujcie wcześniej stoliki, bo ich ilość jest ograniczona.
Polubcie i pobierajcie zdjęcia z facebooka.

Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele atrakcji i niespodzianek.

Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
oraz na www.miastoaniolow.com.pl

Rezerwacje pod numerem 58 768-58-31
START: 20:00
WSTĘP: 20 zł* WSTĘP FREE DO 21:00
**ANDRZEJE WSTĘP FREE DO 23:00
-----------------------------------------------------------------------------
Funktion - Toruński muzyk, DJ, turntablista związany ze sceną muzyczną od 2004 roku. W trakcie swojej kariery występował z największymi gwiazdami światowej i polskiej sceny muzycznej: Masta Ace, ILL BILL, Dj Shadow, Dj Fresh, Bar9, O.S.T.R., Fokus. Brał udział w tworzeniu płyt z polskimi raperami, m.in.: "Kilka Numerów o Czymś", "Małpa mówi" - albumu wydanego przez Małpę, Teoria Równoległych Wszechświatów Medium oraz B.O.K - Ballady, hymny i hity. Jego umiejętności techniczne i muzyczna wyobraźnia zostały docenione na licznych zawodach dla Dj-ów. Jest m.in. trzykrotnym Mistrzem świata DJ-ów IDA 2012,2013 i 2015 w kategorii „show”. W ostatnim czasie mocno przeniósł swoje umiejętności do klubowego grania, przemierzając Polskę wzdłuż i wszerz i odwiedzając najlepsze miejscówki. Aktualnie silnie związany z warszawskim klubem Sketch NITE oraz Dekada, poznańskim klubem PACHA czy toruńskim klubem Arsenał!

Mike G jest jednym z przedstawicieli młodej i ambitnej toruńskiej sceny klubowej. Początek jego obecności na rynku to końcówka 2009 roku. Od tego czasu możecie usłyszeć go w klubach na terenie całej Polski. W swoich muzycznych playlistach MIKE G przemyca maksimum energii oraz klubowego vibe’u. Uczestnicy jego imprez mogą wyczuć ogromne zaangażowanie i niepowtarzalny styl. Obecnie MIKE G jest rezydentem gdańskiego klubu Miasto Aniołów oraz toruńskiego klubu Stars gdzie każdego weekendu zaskakuje swoich Klubowiczów najnowszą selektą. Oprócz tego dumnie przemierza Polską i grywa w najlepszych polskich miejscówkach oraz wydarzeniach ściśle związanych z kulturą Hip Hop. W ostatnim czasie uczestniczył na największym Polskim festiwalu poza granicami kraju - Music Fest w Les Orres (Alpy) wspólnie z ekipą Snow Show a jako Partyrockers grał na największym polskim festivalu - Polish Hip Hop Festival w Płocku. Warto pamiętać, że Mike G to nie tylko dźwięk! Jest również jednym z DVJ w Polsce, którzy opanowali do perfekcji sztukę łączenia obrazu z muzyką. Jako członek kolektywu Party with Video wykorzystuje nowoczesne technologie, przenosząc swoich Gości w inny wymiar imprezowania. MIKE G jest osobą otwartą na nowe futurystyczne brzmienie, które uzupełnia świeżymi produkcjami z pogranicza takich stylów jak house, deep house, rnb, hiphop, trap & twerk. Aktualnie pracuje nad projektami Party with Video (projekt audiowizualny, połączenie obrazu z dźwiękiem) oraz Partyrockers' (wspólnie z DJ’em Paragraph51 tworzą nową falę muzycznego uderzenia w Polsce).
https://soundcloud.com/mikegpl
https://www.mixcloud.com/djmikegpl/